Naprawa lub remont? Jak to przeżyć?

Zrobienie remontu zawsze wiąże się ze stresem, już chociażby z powodu przebywania w naszym domu obcych ludzi, którzy raz po raz robią jakiś hałas pozbawiając nas spokoju. Jak żyć dobrze ze swoją ekipą remontową?

Znajdź odpowiednich ludzi

Planując remont szukamy dobrej ekipy, a trzeba wiedzieć, że tani fachowiec to nie zawsze dobry specjalista. To co ważne to pewność, że będzie niezawodny i nie zostawi naszego mieszkania w rozsypce. Najlepiej poradzić się znajomych i skorzystać z ich dobrych doświadczeń.

Tani fachowiec, a fajny gość

Wiadomo,  nasza ekipa remontowa to muszą być specjaliści, ale warto znaleźć ludzi z pozytywnym nastawieniem, którzy umilą nam wspólne chwile między jednym a drugim wierceniem wiertarki. Może warto zapłacić więcej, żeby czas spędzony razem składał się tylko na dobre wspomnienia.

Bądź miły

Czasem o tym nie myślimy, ale fachowiec też człowiek. Zaoferowane ciasto czy kawa, a przy tym mała pogawędka na pewno zostanie zauważona i sprawi, że nasza ekipa odpłaci nam tym samym. I może nawet postara się skończyć remont na czas. Chociaż tego nikt nam nie może zagwarantować…

1 Komentarz

  1. No tak, remont prędzej czy później czeka każdego z nas;)
    U nas na blogu również artykuł o remoncie – w końcu mamy wiosnę i zbliża się lato;)
    Zapraszamy!

Komentowanie jest wyłączone.